توجه: در صورت مشاهده‌ی تخلف برای کسب امتیاز بیشتر (مانند ساخت چندین حساب کاربری برای رای دادن، استفاده از دیدگاه‌های بی‌اهمیت مانند تشکر و سلام و ... برای افزایش امتیاز و مواردی از این دست) کاربر مورد نظر در آن ماه از سیستم پاداش حذف می‌شود.
این وب‌سایت زیرمجموعه‌ای از وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ فارسی است. در این وب‌سایت پرسش‌های مربوط به برنامه‌های کاربردی میکروسافت آفیس پاسخ داده می‌شود.
با شرکت در این مجموعه توسط پاسخ به پرسش‌های دیگران یا طرح پرسش‌های خود، یا تصحیح مطالب دیگران توسط دیدگاه‌ها، به گسترش فرهنگ همکاری‌های آن‌لاین کمک نمایید.
همچنین با شرکت در بحث‌ها و کسب امتیاز از امکانات و جوایزی که به مرور به کاربران برتر اهدا می‌شود، برخوردار گردید.
پرسش و پاسخ فارسی

چرا در پرینت فایل اکسل جداول دارای بیرون زدگی خطوط میباشند؟

0 امتیاز
1,291 نمایش

وقتی فایلی را در اکسل پرینت میگیرم قسمت چپ جداول دارای بیرون زدگی خط ها هستند. در اکسل بنده اینطوری هست و بقیه دوستانم مشکلی ندارند.

پرسیده شده جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ توسط محمد

1 پاسخ

0 امتیاز

پرینترها دارای پهناهای مختلفی برای چاپ هستند ( که به ستون چاپ پرینتر معروف است ) ، احتمالا ستون چاپگر شما از ستون چاپگر دوستانتان کمتر است و هر چند از یک فایل استفاده میکنید ولی چاپ مختلفی میگیرید.
یا شما باید عرض ستونهای داخل فایل خود را کم کنید تا درون یک کاغذ قابل چاپ باشد و یا باید از تنظیمات page setup و قسمت Fit to برای فایل خود تنظیماتی رو در نظر بگیرید .

پاسخ داده شده شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۴ توسط misam (30 امتیاز)
...