توجه: در صورت مشاهده‌ی تخلف برای کسب امتیاز بیشتر (مانند ساخت چندین حساب کاربری برای رای دادن، استفاده از دیدگاه‌های بی‌اهمیت مانند تشکر و سلام و ... برای افزایش امتیاز و مواردی از این دست) کاربر مورد نظر در آن ماه از سیستم پاداش حذف می‌شود.
این وب‌سایت زیرمجموعه‌ای از وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ فارسی است. در این وب‌سایت پرسش‌های مربوط به برنامه‌های کاربردی میکروسافت آفیس پاسخ داده می‌شود.
با شرکت در این مجموعه توسط پاسخ به پرسش‌های دیگران یا طرح پرسش‌های خود، یا تصحیح مطالب دیگران توسط دیدگاه‌ها، به گسترش فرهنگ همکاری‌های آن‌لاین کمک نمایید.
همچنین با شرکت در بحث‌ها و کسب امتیاز از امکانات و جوایزی که به مرور به کاربران برتر اهدا می‌شود، برخوردار گردید.
پرسش و پاسخ فارسی

عدم ایمپوذت فایل اکسل در فروشگاه اینترنتی

0 امتیاز
57 نمایش

سلام من میخوام یه فایل اکسل رو بر روی فروشگاه اینترنتی بارگذاری کنم.....این فایل اکسل چیزی در حدود 10 تا ستون داره و ردیف هاش تا 1000 تا هم میرسه(بسته به نوع کالا)...مشکل من اینه که بعضی از ابن فایل های اکسل راحت ایمپورت میشن....اما بعضیاشون کرش میکننو میان بیرون و ایمپورت نمیشن.....وقتی فایل ها رو میشکنم مثلا به قطعات کوچکتر مثلا 100 تایی ایمپورت میشن و بعضیاشون باید بازم ریزاتر کنم...در صورتی که بعضی از فایل ها با 1000 تا ردیف هم راحت ایمپورت میشن.....دیگه گیج گیج شدم که چه مشکلی دارن.....اول فکر میکردم شاید با تعداد بالا مشکل داره...ولی دیدم اون درسته...بعد گفتم شاید با یه کاراکتر خاص مشکل داره ولی اینم نبود...چون تو فایل هام دیسکریپشن با کاراکتر خاص هم بود.....کسی میتونه کمکم کنه که چه جوری این مشکلو حل کنم؟؟؟ مرسی برای وقتی که برای من میزارین

پرسیده شده یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ توسط ناشناس

پاسخ شما

Preview

نام نمایشی شما (اختیاری):
حریم: آدرس ایمیل شما تنها برای فرستادن اخبار این موضوع استفاده می‌شود.
...