توجه: در صورت مشاهده‌ی تخلف برای کسب امتیاز بیشتر (مانند ساخت چندین حساب کاربری برای رای دادن، استفاده از دیدگاه‌های بی‌اهمیت مانند تشکر و سلام و ... برای افزایش امتیاز و مواردی از این دست) کاربر مورد نظر در آن ماه از سیستم پاداش حذف می‌شود.
این وب‌سایت زیرمجموعه‌ای از وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ فارسی است. در این وب‌سایت پرسش‌های مربوط به برنامه‌های کاربردی میکروسافت آفیس پاسخ داده می‌شود.
با شرکت در این مجموعه توسط پاسخ به پرسش‌های دیگران یا طرح پرسش‌های خود، یا تصحیح مطالب دیگران توسط دیدگاه‌ها، به گسترش فرهنگ همکاری‌های آن‌لاین کمک نمایید.
همچنین با شرکت در بحث‌ها و کسب امتیاز از امکانات و جوایزی که به مرور به کاربران برتر اهدا می‌شود، برخوردار گردید.
پرسش و پاسخ فارسی

قرار دادن استایل یک متن در استایل‌های ورد

+1 امتیاز
105 نمایش

یک سرفصل فایل ورد رو در خود ورد و نه در قسمت استایل‌ها طراحی کردم و می‌خوام همین رو به عنوان استایل سرفصل ذخیره کنم. این کار ممکنه؟

پرسیده شده شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲ توسط programmer (12,773 امتیاز)

1 پاسخ

+1 امتیاز
 
بهترین پاسخ

روی متن مورد نظر در صفحه کلیک کنید. به منوی Home قسمت استایل‌ها برین و روی استایل مورد نظر کلیک راست کنین. Update ... to match selection رو بزنین تا استایل به شکل مورد نظر شما دربیاد.
حالا از این استایل هر جا که می‌خواین استفاده کنین.

پاسخ داده شده شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲ توسط prodo (7,935 امتیاز)
انتخاب شده سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ توسط programmer

این کار چه خصوصیاتی از متن رو در استایل ذخیره می‌کنه؟ رنگ، اندازه، فاصله؟

بستگی به نوع استایلی داره که به‌روز رسانی رو روش انجام می‌دین. در صورتی که استایل کاراکتری باشه فقط خصوصیات فرمت مثل رنگ و ... در صورتی که استایل پاراگرافی باشه خصوصیات فاصله و مرتب سازی و ...

...