توجه: در صورت مشاهده‌ی تخلف برای کسب امتیاز بیشتر (مانند ساخت چندین حساب کاربری برای رای دادن، استفاده از دیدگاه‌های بی‌اهمیت مانند تشکر و سلام و ... برای افزایش امتیاز و مواردی از این دست) کاربر مورد نظر در آن ماه از سیستم پاداش حذف می‌شود.
این وب‌سایت زیرمجموعه‌ای از وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ فارسی است. در این وب‌سایت پرسش‌های مربوط به برنامه‌های کاربردی میکروسافت آفیس پاسخ داده می‌شود.
با شرکت در این مجموعه توسط پاسخ به پرسش‌های دیگران یا طرح پرسش‌های خود، یا تصحیح مطالب دیگران توسط دیدگاه‌ها، به گسترش فرهنگ همکاری‌های آن‌لاین کمک نمایید.
همچنین با شرکت در بحث‌ها و کسب امتیاز از امکانات و جوایزی که به مرور به کاربران برتر اهدا می‌شود، برخوردار گردید.
پرسش و پاسخ فارسی

چطور از یک استایل پاراگراف در ورد استفاده کنیم و این استایل چه مشخصه‌ای داره؟

0 امتیاز
103 نمایش

استایل پاراگرای چه مشخصه‌ی خاصی در ورد داره و چطور می‌شه از این مشخصه استفاده کرد؟

پرسیده شده شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲ توسط prodo (7,935 امتیاز)

1 پاسخ

+1 امتیاز
 
بهترین پاسخ

این استایل دو خصوصیت داره
۱ـ امکان تعیین مشخصات فاصله‌ها و صفحه‌بندی و ... در خصوصیات استایل (استایل کاراکتری این خصوصیات رو نداره)
۲- اعمال خصوصیات به کل پاراگراف نه به قسمتی از متن
استفاده روی یک پاراگراف
برای استفاده از این استایل قسمتی از پارگراف رو انتخاب کنین یا مکان‌نما رو به قسمتی از پاراگراف ببرین. استایل مورد نظر و انتخاب کنین تا تغییرات روی متن پاراگراف اعمال بشه
استفاده روی چند پاراگراف متوالی
برای این کار مکان نما رو به ابتدای پاراگراف اول ببرین و بعد با درگ ماس یا نگه داشتن کلید shift و کلیدهای جهت همه‌ی پاراگراف‌ها رو انتخاب کنین. (کافیه از هر پاراگراف یک حرف انتخاب شده باشه بنابراین دقت زیادی لازم نیست). حالا استایل مورد نظر رو انتخاب کنین تا پاراگراف‌ها اون استایل رو داشته باشن
استفاده روی چند پاراگراف مختلف جدا
برای این کار قسمتی از پاراگراف اول رو انتخاب کنین. با نگه داشتن کلید ctrl + shift و استفاده از ماوس قسمتی از پاراگراف دوم رو انتخاب کنین و این کار و ادامه بدین تا قسمتی از همه‌ی پاراگراف‌های مورد نظر انتخاب بشه. حالا استایل مورد نظر و اعمال کنین.

پاسخ داده شده دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ توسط programmer (12,773 امتیاز)
انتخاب شده سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ توسط prodo
...