توجه: در صورت مشاهده‌ی تخلف برای کسب امتیاز بیشتر (مانند ساخت چندین حساب کاربری برای رای دادن، استفاده از دیدگاه‌های بی‌اهمیت مانند تشکر و سلام و ... برای افزایش امتیاز و مواردی از این دست) کاربر مورد نظر در آن ماه از سیستم پاداش حذف می‌شود.
این وب‌سایت زیرمجموعه‌ای از وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ فارسی است. در این وب‌سایت پرسش‌های مربوط به برنامه‌های کاربردی میکروسافت آفیس پاسخ داده می‌شود.
با شرکت در این مجموعه توسط پاسخ به پرسش‌های دیگران یا طرح پرسش‌های خود، یا تصحیح مطالب دیگران توسط دیدگاه‌ها، به گسترش فرهنگ همکاری‌های آن‌لاین کمک نمایید.
همچنین با شرکت در بحث‌ها و کسب امتیاز از امکانات و جوایزی که به مرور به کاربران برتر اهدا می‌شود، برخوردار گردید.
پرسش و پاسخ فارسی

در ورد فرق Low با next to Axis در خصوصیات محور نمودار چیه؟

+1 امتیاز
55 نمایش

در ورد می‌شه برای نمودار ستونی عناوین محور عمودی و افقی قرار داد. برای عناوین محور افقی هر دو خصوصیت Low و Next to Axis اسم دسته‌ها رو زیر نمودار قرار می‌دن. فرق این دو تا چیه؟

پرسیده شده پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲ توسط prodo (7,935 امتیاز)

1 پاسخ

+1 امتیاز

ستون‌ها رو می‌شه طور تنظیم کرد که از پایین نمودار به بالای نمودار رسم بشه یا برعکس. گزینه‌ی Next to Axis عناوین رو در نزدیک ستون‌ها نمایش می‌ده. بنابراین در صورتی که Next to Axis رو انتخاب کنین عناوین همراه با ستون‌ها حرکت می‌کنه.
با استفاده از گزینه‌ی Next to Axis
در صورتی که ستون‌ها از پایین رسم بشه عناوین در پایین ستون‌ها نمایش داده می‌شه.
در صورتی که ستون‌ها از بالا رسم بشه عناوین در بالای ستون‌های نمایش داده می‌شه.
با استفاده از گزینه‌ی Low
در صورتی که ستون‌ها از پایین به بالا یا از بالا به پایین رسم بشه در هر دو حالت عناوین در پایین ستون‌ها نمایش داده می‌شه.

پاسخ داده شده جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۲ توسط programmer (12,773 امتیاز)
...